Regulamin

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU

1. Aby przystąpić do PROGRAMU PARTNERSKIEGO DLA BIBLIOTEK 2023/2024 musisz mieć aktywne i zweryfikowane konto w naszym systemie (skontaktujemy się z Tobą, aby dokonać weryfikacji danych).

2. Po aktywowaniu konta, należy dokonać w naszym systemie zakupu książek Neli Małej Reporterki za minimalną kwotę 350 zł (akceptujemy 14 dniowy termin płatności dla bibliotek).

3. Jako Biblioteka Partnerska, oprócz zakupionych książek, zyskujesz bezpłatny pakiet bonusów:

  • KARTY KLUBOWICZA/REPORTERA Neli Małej Reporterki (5 kart na każde wydane 350 zł),
  • dedykowane pomoce naukowe dostępne aktualnie u wydawcy (np. plakaty, zakładki, mapy),
  •  dostęp do webinariów i szkoleń,
  • pomoce naukowe do pobrania on-line,
  • możliwość udziału w konkursach, w tym w naszym głównym konkursie, w którym główną nagrodą będzie możliwość organizacji spotkania autorskiego z Nelą Małą Reporterką w Twojej bibliotece.

Kiedy już uporamy się z niezbędnymi formalnościami, nadejdzie czas na wspaniałą fazę – promocję Projektu w Twojej Bibliotece, proces rekrutacji dla Klubu Podróżników Neli Małej Reporterki oraz Mini Redakcji „The Adventure starts Here”.

To moment, w którym rozpoczynamy naszą podróż w świat odkrywania, tworzenia i inspiracji!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w naszych Klubach i Redakcjach. Razem będziemy tworzyć fascynujący świat pełen przygód, poznawania nowych miejsc i kultur oraz rozwijania swoich pasji. Nasze spotkania, warsztaty i wydarzenia zapewnią niezapomniane doświadczenia oraz możliwość nawiązania nowych przyjaźni.

Inauguracja działalności Klubu Podróżników Neli Małej Reporterki i Mini Redakcji „The Adventure Starts Here” to moment, który warto uczcić. To początek nowej, ekscytującej przygody, w której każde dziecko ma szansę stać się małym reporterem, odkrywcą świata i kreatywnym twórcą. To czas, by uwierzyć w moc swoich możliwości i wkroczyć na ścieżkę nauki, rozwoju oraz tworzenia pięknych historii.