Webinar Dziennikarstwo Wizualne dla dzieci

30 STYCZNIA 2024 (WTOREK), GODZINA 16.00
WEBINAR – WITAMY I ZACZYNAMY! DZIENNIKARSTWO WIZUALNE DLA DZIECI – PRZEKAZYWANIE INFORMACJI PRZEZ GRAFIKI, RYSUNKI I MAPY MYŚLI. NA TYM SZKOLENIU BĘDZIE RÓWNIEŻ SPOTKANIE Z NELĄ, KTÓRA OPOWIE DZIECIOM O TECHNIKACH TWORZENIA INFORMACJI GRAFICZNYCH ORAZ ODPOWIE NA ICH PYTANIA (SPOTKANIE DLA PAŃSTWA ORAZ DZIECI).

Szanowni Państwo!

Zapraszamy Państwa oraz dzieci na pierwsze spotkanie on-line z Redakcją Główną oraz Nelą na którym porozmawiamy o formatach, które nasi Mali Redaktorzy mogą tworzyć do czasopisma. Szczególny nacisk położymy na Dziennikarstwo Wizualne oraz część warsztatową dla dzieci, którą przeprowadzi Nela.

Prosimy, by dzieci zaopatrzyły się również w zeszyty/kartki, długopisy oraz kredki, bo wraz z Nelą stworzą swoją pierwszą artystyczną infografikę przyrodniczą, aby poczuć moc tworzenia wizualnej informacji :).

Będziemy rozwijać w dzieciach wiele zdolności i utwierdzać je w potencjale, który w sobie mają.

Dzięki swojej pracy w Mini Redakcjach dzieci nauczą się tworzyć mapy myśli i zapisywać informacje w jak najbardziej zrozumiały sposób. To ułatwi im również naukę w szkole, prowadzenie cudownych zeszytów oraz rozwinie kompetencje przyszłości.

Data:
30 stycznia 2024 (wtorek), godzina 16.00 – spotkanie potrwa około 1.5 godziny
Forma: spotkanie on-line
Dostęp do spotkania: link do spotkania został do Państwa wysłany na podany adres e-mail w dniu 29 01 2024

ZAPRASZAMY!